[ admin ]

ISOTEP VI. liga

partner: ISOTEP s. r. o.

stavební firma s více jak 20letou tradicí


Aktuální výsledky – tabulka

2. hrací den – 21.10.2020
Ústí nad Orlicí
Sokol Sedliště : Skobáci 408 : 460
Gregor Tomáš 140, Laštovica Ondřej 125, Novák Pavel 143
Novák Petr 123, Moravec Rostislav 164, Švestka Pavel 173
Isotep : VicenaTým 435 : 333
Záleský Milan ml. 147, Záleský Milan 146, Kučera Jiří 142
Ducháček Bedřich 101, Drda Vlastimil 137, Koláček Bohuslav 95
Hoblinky : Jojo team 447 : 394
Vítková Barbora 110, Vítková Jarmila 144, Vítek David 177
Heřmánek Jiří 118, Kašpar Radek 142, Sivuchová Jitka 126
Chrousti : Gipsynky 364 : 433
Hubálková Dana 121, Šnajdar Marek 117, Kristek Jiří 118
Doležalová Jitka 125, Kašparová Dagmar 121, Vičar Jiří 171
Jojo team : Isotep 386 : 333
Heřmánek Jiří 131, Kašpar Radek 123, Sivuchová Jitka 124
Kučera Jiří 132, Záleský Milan ml. 98, Záleský Milan 103
Citröen UO : SPV 473 : 370
Barna Michal 163, Petráček Pavel 189, Králová Lucie 113
Halamová Stanislava 133, Boháčová Jana 119, Havlík Jiří 102
Gipsynky : Skobáci 407 : 435
Doležalová Jitka 147, Kašparová Dagmar 109, Vičar Jiří 135
Novák Petr 160, Moravec Rostislav 120, Švestka Pavel 155
Sokol Sedliště : Chrousti 436 : 423
Gregor Tomáš 120, Laštovica Ondřej 149, Novák Pavel 167
Hubálková Dana 154, Šnajdar Marek 134, Kristek Jiří 127
Citröen UO : Gipsynky 452 : 461
Barna Michal 161, Petráček Pavel 150, Králová Lucie 133
Doležalová Jitka 166, Kašparová Dagmar 136, Vičar Jiří 143
Skobáci : Hoblinky 425 : 528
Novák Petr 125, Moravec Rostislav 172, Švestka Pavel 128
Vítková Barbora 136, Vítková Jarmila 169, Vítek David 207
Chrousti : SPV 408 : 367
Hubálková Dana 116, Šnajdar Marek 154, Kristek Jiří 130
Halamová Stanislava 111, Boháčová Jana 110, Havlík Jiří 130
VicenaTým : Sokol Sedliště 327 : 390
Koláček Bohuslav 125, Ducháček Bedřich 108, Drda Vlastimil 94
Gregor Tomáš 111, Laštovica Ondřej 125, Novák Pavel 154
Skobáci : Chrousti 404 : 456
Novák Petr 151, Moravec Rostislav 118, Švestka Pavel 135
Šnajdar Marek 157, Hubálková Dana 128, Kristek Jiří 163
VicenaTým : Jojo team 344 : 437
Koláček Bohuslav 125, Drda Vlastimil 105, Ducháček Bedřich 114
Heřmánek Jiří 135, Kašpar Radek 176, Sivuchová Jitka 118
Isotep : Citröen UO 387 : 441
Záleský Milan ml. 137, Záleský Milan 131, Kučera Jiří 119
Barna Michal 148, Petráček Pavel 177, Králová Lucie 108
SPV : Hoblinky 462 : 501
Boháčová Jana 120, Halamová Stanislava 124, Havlík Jiří 202
Vítková Barbora 125, Vítková Jarmila 169, Vítek David 191
Hoblinky : VicenaTým 433 : 291
Vítková Barbora 125, Vítková Jarmila 123, Vítek David 169
Koláček Bohuslav 82, Ducháček Bedřich 156, Drda Vlastimil 53
Gipsynky : Sokol Sedliště 512 : 451
Doležalová Jitka 145, Kašparová Dagmar 149, Vičar Jiří 202
Gregor Tomáš 136, Laštovica Ondřej 155, Novák Pavel 160
SPV : Isotep 395 : 425
Halamová Stanislava 116, Boháčová Jana 120, Havlík Jiří 143
Záleský Milan ml. 141, Záleský Milan 149, Kučera Jiří 135
Jojo team : Citröen UO 443 : 399
Heřmánek Jiří 112, Kašpar Radek 162, Sivuchová Jitka 161
Barna Michal 128, Petráček Pavel 144, Králová Lucie 119

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Úterý

Středa

design and developed by teot ©