[ admin ]

ORSO II. liga

partner: ORSO nástrojárna, s. r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

2. hrací den – 10.7.2019
Ústí nad Orlicí
Křepelky : VoSy 479 : 489
Jansová Zdeňka 148, Appeltauerová Eva 170, Jansa Zdenek 145
Sejkora Miroslav 214, Synáček Vojtěch st. 143, Šilar Miroslav 132
Vodníci : Dlouhá chvíle 575 : 556
Černohous Oldřich 203, Černohous Petr 162, Černohous Pavel 210
Krsek Pavel 172, Vičar Jiří 205, Ondráček Rostislav 179
Šutry : Jenda 361 : 455
Šípek Jindřich 105, Motl Šimon 111, Motl Radek 145
Řehák Antonín 143, Krummer Dušan 164, Mikyska Michal 148
Pozdní sběr B : Dračice 492 : 436
Koblížek Pavel ml. 140, Koblížek Pavel   148, Musil Petr 204
Krásná Romana 128, Nagyová Jaroslava 142, Severová Jana 142
VoSy : Dračice 501 : 549
Sejkora Miroslav 185, Synáček Vojtěch st. 125, Šilar Miroslav 191
Krásná Romana 152, Nagyová Jaroslava 187, Severová Jana 186
Křepelky : TEKAM Záměl 480 : 509
Jansová Zdeňka 184, Appeltauerová Eva 129, Jansa Zdenek 151
Sršeň Marcel 162, Svoboda David 131, Svoboda Marcel 216
Pozdní sběr B : Dlouhá chvíle 581 : 602
Koblížek Pavel ml. 223, Koblížek Pavel   145, Musil Petr 213
Vávra Miloš 223, Krsek Pavel 184, Ondráček Rostislav 195
BROOSAB : Šutry 486 : 412
Bříza Pavel 140, Dvořák Jiří 152, Jusko Peter 194
Šípek Jindřich 135, Motl Šimon 125, Motl Radek 152
BROOSAB : Vodníci 439 : 503
Bříza Pavel 151, Dvořák Jiří 141, Jusko Peter 147
Černohous Oldřich 169, Černohous Petr 150, Černohous Pavel 184
Šutry : Pozdní sběr B 456 : 504
Šípek Jindřich 134, Motl Šimon 131, Motl Radek 191
Koblížek Pavel ml. 221, Koblížek Pavel   125, Musil Petr 158
Jenda : Křepelky 526 : 450
Kubíček Jan 189, Krummer Dušan 162, Mikyska Michal 175
Jansová Zdeňka 142, Appeltauerová Eva 159, Jansa Zdenek 133
VoSy : TEKAM Záměl 477 : 508
Sejkora Miroslav 170, Synáček Vojtěch st. 158, Šilar Miroslav 149
Sršeň Marcel 205, Svoboda David 123, Svoboda Marcel 180
Dračice : BROOSAB 484 : 444
Krásná Romana 141, Nagyová Jaroslava 148, Severová Jana 171
Bříza Pavel 152, Dvořák Jiří 157, Jusko Peter 135
TEKAM Záměl : Jenda 435 : 478
Sršeň Marcel 135, Svoboda David 143, Svoboda Marcel 157
Řehák Antonín 134, Kubíček Jan 196, Mikyska Michal 148
Dlouhá chvíle : VoSy 537 : 547
Vičar Jiří 167, Vávra Miloš 204, Ondráček Rostislav 166
Sejkora Miroslav 167, Synáček Vojtěch st. 136, Šilar Miroslav 244
Vodníci : Pozdní sběr B 527 : 506
Černohous Oldřich 173, Černohous Petr 180, Černohous Pavel 174
Koblížek Pavel ml. 169, Koblížek Pavel   169, Musil Petr 168
Dlouhá chvíle : Šutry 520 : 433
Krsek Pavel 191, Vičar Jiří 180, Vávra Miloš 149
Šípek Jindřich 128, Motl Šimon 128, Motl Radek 177
Dračice : Křepelky 511 : 507
Krásná Romana 180, Nagyová Jaroslava 145, Severová Jana 162
Jansová Zdeňka 169, Appeltauerová Eva 179, Jansa Zdenek 143
TEKAM Záměl : BROOSAB 496 : 454
Sršeň Marcel 167, Svoboda David 161, Svoboda Marcel 168
Bříza Pavel 112, Dvořák Jiří 153, Jusko Peter 189
Jenda : Vodníci 471 : 446
Řehák Antonín 143, Kubíček Jan 181, Krummer Dušan 147
Černohous Oldřich 182, Černohous Petr 112, Černohous Pavel 152

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Úterý

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Radava junior

Ústí nad Orlicí
17:00 -

design and developed by teot ©