[ admin ]

ORSO II. liga

partner: ORSO nástrojárna, s. r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

10. hrací den – 8.4.2020
Ústí nad Orlicí
TEKAM Záměl : Vodníci 586 : 538
Sršeň Marcel 183, Svoboda Marcel 172, Motyčka Petr 231
Černohous Oldřich 174, Černohousová Vendula 178, Černohous Pavel 178
Dračice : Pozdní sběr B 460 : 437
Krásná Romana 128, Nováková Jana 134, Nagyová Jaroslava 174
Koblížek Pavel ml. 164, Kolář Ladislav 159, Musil Petr 114
VoSy : Křepelky 502 : 520
Sejkora Miroslav 164, Pirkl Zdeněk 186, Šilar Miroslav 152
Jansová Zdeňka 182, Kubištová Tereza 147, Appeltauerová Eva 167
Jenda : Dlouhá chvíle 435 : 573
Řehák Antonín 126, Nagy Michal 120, Mikyska Michal 189
Vávra Miloš 142, Vičar Jiří 182, Ondráček Rostislav 249
BROOSAB : Šutry 502 : 434
Doležel Pavel 170, Kotyza Jiří 150, Jusko Peter 182
Novák Josef 102, Motl Radek 163, Balcarová Jarmila 161
Dlouhá chvíle : Dračice 497 : 475
Krsek Pavel 155, Vičar Jiří 138, Ondráček Rostislav 204
Krásná Romana 156, Nagyová Jaroslava 133, Krásný Roman 170
Křepelky : Jenda 501 : 591
Jansová Zdeňka 171, Kubištová Tereza 152, Appeltauerová Eva 154
Kubíček Jan 221, Nagy Michal 179, Mikyska Michal 191
Vodníci : VoSy 469 : 517
Černohous Oldřich 142, Černohousová Vendula 158, Černohous Pavel 161
Sejkora Miroslav 183, Pirkl Zdeněk 136, Šilar Miroslav 198
Vodníci : Dračice 514 : 487
Černohous Oldřich 174, Černohousová Vendula 180, Černohous Pavel 152
Krásná Romana 126, Nováková Jana 155, Krásný Roman 190
Šutry : TEKAM Záměl 444 : 569
Novák Josef 144, Motl Radek 188, Balcarová Jarmila 104
Sršeň Marcel 188, Svoboda Marcel 168, Motyčka Petr 213
Pozdní sběr B : Dlouhá chvíle 522 : 535
Koblížek Pavel ml. 215, Koblížek Pavel st. 170, Kolář Ladislav 137
Krsek Pavel 190, Vičar Jiří 140, Ondráček Rostislav 205
Křepelky : BROOSAB 511 : 528
Jansová Zdeňka 162, Kubištová Tereza 155, Appeltauerová Eva 170
Doležel Pavel 196, Kotyza Jiří 189, Dvořák Jiří 143
Dlouhá chvíle : TEKAM Záměl 565 : 512
Krsek Pavel 204, Vičar Jiří 177, Ondráček Rostislav 184
Sršeň Marcel 144, Svoboda Marcel 216, Motyčka Petr 152
Pozdní sběr B : Šutry 495 : 497
Kolář Ladislav 138, Koblížek Pavel st. 180, Musil Petr 177
Novák Josef 131, Motl Radek 224, Balcarová Jarmila 134
BROOSAB : VoSy 530 : 485
Dvořák Jiří 162, Kotyza Jiří 198, Jusko Peter 170
Sejkora Miroslav 166, Pirkl Zdeněk 158, Šilar Miroslav 161
Dračice : Jenda 506 : 440
Krásná Romana 119, Nováková Jana 163, Krásný Roman 208
Kubíček Jan 137, Krummer Dušan 134, Mikyska Michal 169
Pozdní sběr B : Křepelky 405 : 504
Koblížek Pavel ml. 102, Koblížek Pavel st. 170, Musil Petr 133
Jansová Zdeňka 152, Kubištová Tereza 149, Appeltauerová Eva 179
VoSy : Jenda 494 : 465
Sejkora Miroslav 145, Pirkl Zdeněk 171, Šilar Miroslav 178
Kubíček Jan 145, Řehák Antonín 120, Krummer Dušan 200
TEKAM Záměl : BROOSAB 546 : 509
Sršeň Marcel 144, Svoboda Marcel 170, Motyčka Petr 232
Doležel Pavel 175, Dvořák Jiří 155, Jusko Peter 179
Vodníci : Šutry 507 : 397
Černohous Oldřich 150, Černohousová Vendula 174, Černohous Pavel 175
Novák Josef 121, Motl Radek 158, Balcarová Jarmila 110

nadcházející
akce

Dnes

CBT Cup

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Zítra

Proplast III. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Fortell IV. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

design and developed by teot ©