[ admin ]

Morávkova řeznická I. liga

partner: Řeznictví a uzenářství Morávek

producent kvalitních uzenin


Aktuální výsledky – tabulka

2. hrací den – 3.9.2019
Ústí nad Orlicí
Moto FGR : JaR 490 : 428
Felgr Luboš 162, Pokorný Matěj 128, Januška Marek 200
Kolář František 174, Růžička Luboš 145, Jansa Zdenek 109
Maxíci : Řeznictví Morávek 527 : 406
Vodák Viktor 149, Klapal Jaroslav 144, Morávek Jaroslav 234
Schůt Ladislav 125, Staněk František 156, Dostál Ivan 125
Henry : Kordoba 536 : 472
Kužílek Jiří 187, Severa Tomáš 198, Reichl Jan 151
Dologová Petra 174, Koráb Pavel 141, Koráb Jan 149
Černá smrt : ABB Vidlatá Seč 551 : 512
Kratochvíl Dominik 177, Tesař František 171, Zeman Stanislav 203
Brokeš Milan 137, Brokeš František 144, Lorenc Jaroslav 231
Maxíci : Černá smrt 479 : 596
Vodák Viktor 157, Klapal Jaroslav 143, Morávek Jaroslav 179
Kratochvíl Dominik 227, Tesař František 234, Zeman Stanislav 135
ABB Vidlatá Seč : Henry 456 : 516
Brokeš Milan 171, Brokeš František 150, Lorenc Jaroslav 135
Kužílek Jiří 146, Severa Tomáš 181, Reichl Jan 189
Moto FGR : Řeznictví Morávek 461 : 539
Stejskal Jakub 157, Pokorný Matěj 166, Januška Marek 138
Schůt Ladislav 146, Staněk František 209, Dostál Ivan 184
Kordoba : JaR 446 : 536
Dologová Petra 165, Koráb Pavel 140, Koráb Jan 133
Kolář František 155, Růžička Luboš 198, Jansa Zdenek 183
JaR : Řeznictví Morávek 488 : 525
Kolář František 173, Růžička Luboš 137, Jansa Zdenek 178
Schůt Ladislav 171, Staněk František 165, Dostál Ivan 189
Černá smrt : Kordoba 465 : 515
Kratochvíl Dominik 136, Tesař František 167, Zeman Stanislav 162
Dologová Petra 192, Koráb Jan 165, Gutwirth Oto 150
ABB Vidlatá Seč : Maxíci 488 : 503
Brokeš Milan 147, Brokešová Anna 152, Lorenc Jaroslav 181
Vodák Viktor 161, Klapal Jaroslav 164, Morávek Jaroslav 178
Moto FGR : Henry 545 : 542
Felgr Luboš 143, Stejskal Jakub 224, Januška Marek 178
Kužílek Jiří 208, Severa Tomáš 181, Reichl Jan 153
ABB Vidlatá Seč : Moto FGR 478 : 487
Brokeš František 126, Brokešová Anna 157, Lorenc Jaroslav 187
Felgr Luboš 184, Stejskal Jakub 168, Januška Marek 135
Henry : JaR 503 : 493
Kužílek Jiří 168, Severa Tomáš 188, Reichl Jan 147
Růžičková Gabriela 156, Kolář František 169, Jansa Zdenek 160
Řeznictví Morávek : Černá smrt 505 : 481
Schůt Ladislav 158, Staněk František 180, Dostál Ivan 167
Kratochvíl Dominik 179, Tesař František 159, Zeman Stanislav 143
Maxíci : Kordoba 466 : 565
Vodák Viktor 151, Klapal Jaroslav 160, Morávek Jaroslav 155
Dologová Petra 189, Koráb Jan 166, Gutwirth Oto 202
Kordoba : ABB Vidlatá Seč 598 : 437
Dologová Petra 205, Gutwirth Oto 182, Koráb Jan 203
Brokeš František 149, Brokešová Anna 110, Lorenc Jaroslav 170
JaR : Maxíci 485 : 495
Růžičková Gabriela 178, Kolář František 153, Jansa Zdenek 146
Vodák Viktor 203, Klapal Jaroslav 122, Morávek Jaroslav 170
Černá smrt : Moto FGR 445 : 505
Kratochvíl Dominik 146, Tesař František 152, Zeman Stanislav 147
Felgr Luboš 162, Stejskal Jakub 195, Januška Marek 148
Henry : Řeznictví Morávek 501 : 453
Kužílek Jiří 170, Severa Tomáš 175, Reichl Jan 156
Schůt Ladislav 182, Staněk František 158, Dostál Ivan 113

nadcházející
akce

Dnes

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Zítra

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Aurora Cup Dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

design and developed by teot ©