[ admin ]

Přebor Radavy – Letní pohár

Aktuální výsledky – tabulka

10. hrací den, 28.4.2019, Ústí nad Orlicí
kvalifikace
VoKA 550 Ohniví draci 533
Vodák Viktor 183 Sejkora Miroslav 235
Appeltauerová Eva 160 Vávra Miloš 135
Klapal Jaroslav 199 Staněk František 163
JaR 411 Bubáci 523
Marek Jakub 98 Buben Ondřej 176
Šilar Miroslav 158 Kopecký Vlastimil 172
Marek Luboš 155 Martinec Václav 175
Moto FGR 480 Dračice 470
Hrdina Lukáš 167 Severová Jana 121
Stejskal Jakub 167 Nováková Jana 154
Kubát Ladislav 146 Krásný Roman 179
Pozdní sběr 460 Eyafjallajoküll 332
Kolář Ladislav 172 Marko Jaroslav 104
Roubal Leoš 165 Štěch Michal 120
Musil Petr 123   Marko Ondřej 108    
Dračice 513 JaR 470
Krásná Romana 156 Marek Jakub 185
Nováková Jana 170 Šilar Miroslav 138
Krásný Roman 171 Marek Luboš 147
Eyafjallajoküll 372 VoKA 576
Marko Jaroslav 112 Vodák Viktor 159
Štěch Michal 121 Appeltauerová Eva 190
Marko Ondřej 139 Klapal Jaroslav 219
Ohniví draci 479 Pozdní sběr 455
Sejkora Miroslav 187 Dubánek Jan 128
Vávra Miloš 152 Koblížek Pavel st. 171
Staněk František 140 Roubal Leoš 156
Bubáci 418 Moto FGR 515
Kalous Roman 124 Hrdina Lukáš 160
Buben Ondřej 115 Stejskal Jakub 201
Martinec Václav 179   Kubát Ladislav 154    
Pozdní sběr 489 Bubáci 475
Dubánek Jan 154 Kalous Roman 145
Koblížek Pavel st. 149 Kopecký Vlastimil 162
Kolář Ladislav 186 Martinec Václav 168
Moto FGR 460 Ohniví draci 514
Čopian Štefan 104 Sejkora Miroslav 193
Stejskal Jakub 197 Vávra Miloš 161
Kubát Ladislav 159 Staněk František 160
JaR 490 Eyafjallajoküll 452
Marek Jakub 141 Marko Jaroslav 177
Šilar Miroslav 160 Štěch Michal 133
Marek Luboš 189 Marko Ondřej 142
VoKA 546 Dračice 512
Vodák Viktor 179 Krásná Romana 173
Appeltauerová Eva 174 Severová Jana 156
Klapal Jaroslav 185   Krásný Roman 167    
Eyafjallajoküll 451 Moto FGR 503
Marko Jaroslav 133 Čopian Štefan 157
Štěch Michal 119 Stejskal Jakub 182
Marko Ondřej 199 Hrdina Lukáš 164
Pozdní sběr 430 Dračice 528
Dubánek Jan 134 Krásná Romana 158
Kolář Ladislav 146 Nováková Jana 181
Musil Petr 150 Severová Jana 165
Bubáci 514 VoKA 559
Kalous Roman 166 Vodák Viktor 168
Kopecký Vlastimil 180 Appeltauerová Eva 175
Buben Ondřej 168 Klapal Jaroslav 208
Ohniví draci 502 JaR 539
Sejkora Miroslav 184 Marek Jakub 211
Vávra Miloš 152 Šilar Miroslav 162
Staněk František 166 Marek Luboš 166
čtvrtfinále
Dračice : JaR 556 : 521
Severová Jana 169, Nováková Jana 181, Krásný Roman 190
Marek Jakub 149, Šilar Miroslav 182, Marek Luboš 190
Moto FGR : Bubáci 468 : 438
Čopian Štefan 148, Stejskal Jakub 168, Hrdina Lukáš 152
Buben Ondřej 118, Kopecký Vlastimil 141, Martinec Václav 179
VoKA : Eyafjallajoküll 582 : 432
Vodák Viktor 179, Appeltauerová Eva 169, Klapal Jaroslav 226
Marko Jaroslav 114, Štěch Michal 181, Marko Ondřej 137
Ohniví draci : Pozdní sběr 572 : 532
Sejkora Miroslav 169, Vávra Miloš 186, Staněk František 217
Roubal Leoš 186, Koblížek Pavel st. 157, Musil Petr 189
semifinále
Eyafjallajoküll : Bubáci 461 : 441
Marko Jaroslav 135, Štěch Michal 160, Marko Ondřej 166
Kalous Roman 143, Kopecký Vlastimil 150, Martinec Václav 148
Dračice : Ohniví draci 534 : 502
Krásná Romana 160, Severová Jana 191, Krásný Roman 167
Sejkora Miroslav 139, Vávra Miloš 190, Staněk František 173
JaR : Pozdní sběr 487 : 423
Marek Jakub 132, Šilar Miroslav 184, Marek Luboš 171
Dubánek Jan 139, Kolář Ladislav 130, Roubal Leoš 154
VoKA : Moto FGR 542 : 527
Vodák Viktor 178, Appeltauerová Eva 156, Klapal Jaroslav 200
Čopian Štefan 180, Stejskal Jakub 193, Kubát Ladislav 154
finále
VoKA : Dračice 533 : 467
Vodák Viktor 146, Appeltauerová Eva 182, Klapal Jaroslav 197
Krásná Romana 123, Nováková Jana 140, Severová Jana 180
Eyafjallajoküll : JaR 485 : 519
Marko Jaroslav 157, Štěch Michal 157, Marko Ondřej 171
Marek Jakub 150, Šilar Miroslav 174, Marek Luboš 195
Moto FGR : Ohniví draci 486 : 502
Hrdina Lukáš 135, Stejskal Jakub 180, Kubát Ladislav 171
Sejkora Miroslav 191, Vávra Miloš 153, Staněk František 158
Bubáci : Pozdní sběr 401 : 446
Kalous Roman 111, Kopecký Vlastimil 166, Buben Ondřej 124
Roubal Leoš 145, Koblížek Pavel st. 137, Musil Petr 164

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Úterý

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Radava junior

Ústí nad Orlicí
17:00 -

design and developed by teot ©